ifm electronic

3D-CAMERA ifm electronic O3X101 - O3XIOOKG/E1/GM/S/60/0,2M

Artikelnummer: 104768
EAN: 4250738115163
  • 3D: 0,05...3 m: 60° x 45°
  • resolutie: 224 x 172 px
  • lichtsoort: Infraroodlicht
  • Laser Klasse 1
  • bildsensor: PMD 3D ToF-Chip
  • interface: Ethernet
  • parametrering via pc met ifm Vision Assistant of XML-RPC
  • transmissiestandaard: 10Base-T/100Base-TX
  • beschermingsklasse: III
  • bedrijfsspanning: 20,4...28,8 V DC
  • veiligheidsklasse: IP50
  • aansluiting: PVC-kabel 0,2 m; 1 x RJ45 stekker
Inloggen en beoordeling schrijven
- 28 % VK: 565,00
407,00
Verzending volgende werkdag
Passende toebehoren
Montagebeugel ifm electronic E3X102 - Mounting Set O3X Rear
Montagebeugel voor O3X-serie van ifm electronic, afmetingen: 46 x 102 x 2 mm, materiaal: Aluminium, verzonken schroeven: Inclusief 3 x (M3 x 6) roestvrij staal
Artikelnummer: 104770
- 10 % VK: 15,80
14,20
direct beschikbaar
Verzending volgende werkdag
Montageplaat ifm electronic E3X101 - Mounting Set O3X Front
Montageplaat van ifm electronic: 46 x 102 x 2 mm, materiaal: Aluminium, verzonken schroeven: Inclusief 3 x (M3 x 6) roestvrij staal
Artikelnummer: 104769
- 12 % VK: 15,80
13,90
direct beschikbaar
Verzending volgende werkdag

Technische gegevens
Algemene gegevens

3D-sensor

0,05...3 m
Infraroodlicht
850 nm
Laser klasse 1
62° x 45°
224 x 172 px

Elektrische gegevens

20,4...28,8 V DC (EN 61131-2)

Mechanische gegevens

80 mm
43,5 mm
21 mm
238,5 g

Omgevingsconditie

-10 °C
40 °C
IP50
III

Meer informatie

10Base-T/100Base-TX
Ethernet
DIN EN 60068-2-27
DIN EN 60068-2-6
DIN EN 61000-6-3
DIN EN 60068-2-64
DIN EN 61000-6-2

Classificatie

90314990

Artikelbeschrijving
3D-CAMERA ifm electronic O3X101 - O3XIOOKG/E1/GM/S/60/0,2M
De O3X0101 3D-camera van Ifm electronic is gebaseerd op de pmd time-of-flight (ToF) -technologie en meet punt voor punt de afstand tussen de sensor en het volgende oppervlak met behulp van de time-of-flight-methode. Heeft een hoge resolutie van 224 x 172 pixels en beslaat een meetbereik van 0,05 tot 3 m met behulp van infrarood licht (laserklasse 1).

Met een grote openingshoek van 60° x 45° en een bereik tot 3 m, de O3X-serie 3D-camera is ideaal voor toepassingen in opslag, materiaalbehandeling, verpakking, transportlogistiek, robotica, en ruimtebewaking en persoonlijke bewaking.

De 3D-camera O3X0101 kan eenvoudig worden aangesloten op uw pc met behulp van de geïntegreerde RJ45-connector, die parametrering mogelijk maakt via ifm Vision Assistant of XML-RPC.
Beoordelingen
0 Beoordelingen
0 Beoordelingen
0 Beoordelingen
0 Beoordelingen
0 Beoordelingen