TERZ NITE-RS switches met glasvezelaansluiting

Unmanaged Industrial Ethernet Switch, Fast Ethernet 10/100 Mbit/s, Ports: 4 x RJ45 + 2 x SC-Duplex Multimode, Spanningsbereik: 12-28 V AC / 12-36 V DC, Bedrijfstemperatuur: -40...70 °C, Veiligheidsklasse: IP30, materiaal behuizing: Aluminium geeloxeert / RVS, Din-railmontage
Artikelnummer: 105562
165,00
direct beschikbaar
Verzending volgende werkdag
Projectlijst
Unmanaged Industrial Ethernet Switch, Fast Ethernet 10/100 Mbit/s, Ports: 6 x RJ45 + 1 x SC-Duplex Multimode, Spanningsbereik: 12-28 V AC / 12-36 V DC, Bedrijfstemperatuur: -40...70 °C, Veiligheidsklasse: IP30, materiaal behuizing: Aluminium geeloxeert / RVS, Din-railmontage
Artikelnummer: 105561
139,00
direct beschikbaar
Verzending volgende werkdag
Projectlijst
Unmanaged Industrial Ethernet Switch, Fast Ethernet 10/100 Mbit/s, Ports: 6 x RJ45 + 1 x SC-Duplex Singlemode, Spanningsbereik: 12-28 V AC / 12-36 V DC, Bedrijfstemperatuur: -40...70 °C, Veiligheidsklasse: IP30, materiaal behuizing: Aluminium geeloxeert / RVS, Din-railmontage
Artikelnummer: 105564
154,00
direct beschikbaar
Verzending volgende werkdag
Projectlijst
Unmanaged Industrial Ethernet Switch, Fast Ethernet 10/100 Mbit/s, Ports: 4 x RJ45 + 2 x SC-Duplex Singlemode, Spanningsbereik: 12-28 V AC / 12-36 V DC, Bedrijfstemperatuur: -40...70 °C, Veiligheidsklasse: IP30, materiaal behuizing: Aluminium geeloxeert / RVS, Din-railmontage
Artikelnummer: 105565
184,00
direct beschikbaar
Verzending volgende werkdag
Projectlijst
Unmanaged Industrial Ethernet Switch, Fast Ethernet 10/100 Mbit/s, Ports: 2 x RJ45 + 3 x SC-Duplex Singlemode, Spanningsbereik: 12-28 V AC / 12-36 V DC, Bedrijfstemperatuur: -40...70 °C, Veiligheidsklasse: IP30, materiaal behuizing: Aluminium geeloxeert / RVS, Din-railmontage
Artikelnummer: 105566
244,00
direct beschikbaar
Verzending volgende werkdag
Projectlijst
Unmanaged Industrial Ethernet Switch, Fast Ethernet 10/100 Mbit/s, Ports: 2 x RJ45 + 3 x SC-Duplex Multimode, Spanningsbereik: 12-28 V AC / 12-36 V DC, Bedrijfstemperatuur: -40...70 °C, Veiligheidsklasse: IP30, materiaal behuizing: Aluminium geeloxeert / RVS, Din-railmontage
Artikelnummer: 105563
219,00
direct beschikbaar
Verzending volgende werkdag
Projectlijst
Naar boven